Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,80 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Elegante, soepele witte wijn met aroma’s van witte bloemen, abrikoos, perzik en meloen. De smaak is vol, sappig met puur geel fruit en verfrissende zuren. Lichte perzikschilbitters in de aanhoudende finale.
Volgeel van kleur, fraai van geur met een intens aroma van bloemen en rijpe fruittonen. De smaak is rond, vol en aromatisch en eindigt evenwichtig met milde zuren in de afdronk.
Frisse droge witte wijn met een fijn aroma van appel en citrus. De sappige smaak heeft een milde, fruitige afdronk. Prima aperitiefwijn, maar ook goed te combineren met niet al te uitgesproken amuses of voorgerechten van vis en salades.
Verfijnde droge witte wijn met rijpe appel en florale nuances in de geur. De smaak is fris en rond van structuur en eindigt aromatisch met een soepele afdronk.
Verfijnde, droge witte wijn met aroma’s van meloen, perzik, abrikoos, brioche en noten. Verleidelijk, vol en intens van smaak met rijp geel fruit en evenwichtige zuren. De finale is aanhoudend met toast en boter.
Verleidelijke, intens sappige droge witte wijn met een weelderige geur van peer, abrikoos, ananas en honing. Vol en rijk van smaak met tegelijk een opwekkende frisheid. De afdronk is romig en lang met fijne perzikbitters. Lekker om zo van te genieten of bij smaakvolle (vis)gerechten.
Frisse en sappige Duitse droge witte wijn met nuances van geel fruit en peren. De smaak zet friszuur in en eindigt met een ronde, milde afdronk. Prima wijn bij koude en warme visgerechten, maar ook bij gevogelte in roomsaus.
Expressieve witte wijn met tonen van limoen, ananas en witte bloemen. Verleidelijk, levendig fris en verfijnd in smaak. Puur drinkgenot met bescheiden alcohol en subtiel zoetje in de finale. Ideaal om te drinken als aperitief en culinair multi-inzetbaar: van sushi en paté tot pittige, Aziatische gerechten.
Indrukwekkende Weissburgunder (Pinot Bianco) uit Alto Adige, van biodynamisch topdomein Manincor. Rijpe appel, bloesem, kruidig en mineraal. Nu mooi te drinken, maar kan ook nog gemakkelijk enkele jaren rijpen.
Frisdroge witte wijn zonder eikenhoutrijping. Heerlijk sappig door rijping op de lie. Een mooi aperitief, maar past ook bij talloze visgerechten, salades en wit vlees.
Fris geurende droge witte wijn uit Portugal, met nuances van groene appel en wat vuursteen. De smaak zet sappig en aangenaam in en eindigt met een geurige afdronk. Prima wijn bij salades, gegrilde vis of pastaschotels.
Verfijnde, ronde witte wijn met een geur van rijpe peer, perzik, pruim en gele bloemen. Vol en sappig met rijp fruit en opwekkende frisheid in de smaak. De afdronk is soepel en aanhoudend.
Toegankelijke, droge witte wijn om te schenken bij de borrel, als aperitief en bij lichte gerechten met vis of witte asperges. Lichtgeel gekleurde, frisdroge witte wijn met een uitnodigende geur van rijpe peer, appel en toast.
Expressieve, fruitige, frisdroge witte wijn met tonen van gele perzik, meloen, kweepeer, anijs en toast. Toegankelijk en heerlijk sappig van smaak met een opwekkende frisheid en mooie souplesse. De finale is frisdroog en aanhoudend met geel fruit.
Fruitige, soepele witte wijn met een geur van witte bloemen, appel, peer en anijs. Mooi sappig en soepel van smaak met rijp fruit en milde zuren in de elegante afdronk.